O nás


Vítáme vás na internetových stránkách firmy ASP Group s.r.o., jednoho z největších distributorů značkových čtyřkolek a ATV/moto doplňků ve střední a východní Evropě.Společnost ASP Group Distributing je jedním z největších distributorů čtyřkolek, skútrů a příslušenství ve střední a východní Evropě. Na trzích v České republice, Slovensku, Polsku, Rumunsku a dalších jsme oficiálními dovozci čtyřkolek Textron, TGB, Access a Linhai, sněžných skútrů Arctic Cat, a zároveň jsme oficiálním dovozcem, prodejcem a velkoobchodním distributorem více než 26 předních světových výrobců doplňků pro čtyřkolky a motocykly, jejichž distribuci zajištujeme prostřednictvím nejrozsáhlejší profesionální dealerské sítě v celé České republice i na Slovensku.

Ochrana osobních údajů

Spolehliví partneři
Silnou a stabilní pozici si firma ASP Group Distributing vybudovala díky poctivému přístupu, profesionálním službám a důrazu na kvalitu námi prodávaných produktů, které vždy předem zásadně sami testujeme a ověřujeme. Jsme ryze česká společnost, která prostřednictvím našich obchodních partnerů prodává dovážené čtyřkolky, skútry a příslušenství na více jak 400 prodejních místech po celé Evropě.

Největší nabídka doplňků a příslušenství
U nás si vybere každý – od majitelů užitkových i sportovních čtyřkolek, side-by-side a UTV, rekreačních jezdců, přes profesionály - majitele farem, horských hotelů a lesních pozemků, profesionální stavební i komunální firmy, až po vrcholové závodníky. V naší nabídce naleznete výrobky předních amerických a kanadských výrobců jako například ITP, Fox Shox, TJD, Kimpex, Maxima, Pro Armor, Fasst racing, Big Gun, Two Brothers Racing, Houser Racing, RPM a mnoho dalších, jsme také oficiální dovozci přileb LS2.

Spokojený zákazník
Hlavním cílem společnosti ASP Group Distributing je především spokojenost našich zákazníků, ale ani pojmy jako serióznost v obchodních vztazích, trvalá garance kvality našich produktů, rychlost a profesionalita poskytovaných služeb nejsou u nás jen prázdné fráze. Na přání našich zákazníků rádi individuálně objektivně doporučíme, a následně prostřednictvím našich dealerů odborně namontujeme veškeré námi nabízené doplňky. Většinu námi dovážených čtyřkolek si můžete u vybraných prodejců ještě před nákupem bezplatně sami vyzkoušet a přesvědčit se tak o jejich kvalitách. Na Vaše přání Vám rádi poskytneme odborné poradenství, individuálně objektivně doporučíme a následně prostřednictvím našich prodejců můžeme odborně namontovat veškeré námi nabízené doplňky a příslušenství.
 

Nejširší prodejní a servisní síť v České republice
Na všechny dovážené čtyřkolky, side-by-side a UTV vedeme obrovský sortiment originálních a značkových náhradních dílů ve velkém distribučním a skladovém centru v Žebráku u Berouna, a proto Vám můžeme garantovat velmi rychlé dodání kamkoliv po celé republice. Zároveň Vám zajistíme spolehlivou profesionální péči o Váš stroj v jedné z nejširších sítí autorizovaných servisů nejen v celé České republice, ale i v regionu střední a jihovýchodní Evropy, aby Váš stroj byl po celou dobu užívání neustále dokonale připravený na všechny Vaše výzvy.

 

ASP Group Distributing, to je:

  • více než 60 dovážených předních světových značek
  • přes 400 prodejních míst v celé Evropě, z toho přes 70 v ČR a SR
  • největší prodejní a servisní síť v ČR
  • nejširší nabídka značkových doplňků a příslušenství

 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace