O nás

ASP Group s.r.o.

ASP Group Distributing je ryze česká společnost se silnou pozicí na trhu, která prostřednictvím svých prodejců nabízí čtyřkolky, UTV, SXS, e-scooter, obojživelná vozidla, přilby a ostatní příslušenství a náhradní díly předních světových značek.

www.aspgroup.cz

Na více než 400 prodejních místech po celé Evropě nabízíme širokou paletu čtyřkolek, UTV a SXS Arctic cat, TGB, Linhai a Access Motor, sněžných skútrů Arctic Cat, obojživelných vozidel Argo a elektrických skútrů Yadea. V rámci doplňků a příslušenství jsme navázali spolupráci se značkami jako LS2, Finntrail, ITP Tires, Fox Shox, TJD, Kimpex, Maxima Oils, Fasst Racing, XRW, BigGun Exhaust, Houser Racing, RPM a mnoho dalších. Nabízené produkty máme k dispozici přímo v našem centrálním skladu v Letkově (u Plzně), díky tomu můžeme garantovat nejkratší možné dodací lhůty.

Jsme hrdí na to, že patříme již mnoho let mezi největší dovozce a distributory značkových čtyřkolek a UTV ve střední a východní Evropě. Naším cílem bylo vytvořit společnost, která bude svým klientům a obchodním partnerům poskytovat ty nejlepší služby a to od objednání až po poprodejní servis. Jsme autorizovaným dovozcem a velkoobchodním distributorem více než 30 předních výrobců doplňků a příslušenství pro čtyřkolky a motocykly.

Většinu námi dovážených čtyřkolek i příslušenství si můžete u vybraných prodejců ještě před nákupem bezplatně sami vyzkoušet a přesvědčit se tak o jejich kvalitách. Jsme připraveni poskytnout individuální odborné poradenství ze strany našeho proškoleného personálu, co se týče nejen příslušenství, ale také doplňků na veškeré modely v naší nabídce. Následně prostřednictvím našich prodejců a servisních míst po celé České republice a regionu střední a jihovýchodní Evropy, můžeme zajistit nejen odbornou instalaci veškerého námi nabízeného příslušenství, ale také kompletní servis pro váš stroj.

Přes 400 prodejních míst po celé Evropě

400 prodejních míst

Ocenění pro ASP Group s.r.o.

Ocenění

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace