Doplňky pro řidiče a údržbu

DAX - Oblečení a doplňky

DAX - Oblečení a doplňky

Kvalitní značkové oblečení pro jízdu v běžném i náročném terénu, na léto i na zimu, do horka i do deště, navíc za rozumnou cenou. V nabídce naleznete kompletní oblečení na čtyřkolku, bundy konceptu „tři v jedné“, kalhoty s chrániči nebo bez chráničů, offroadové, sportovní a cestovní rukavice s karbonovými chrániči a kompletní chráničové vesty s certifikací EN 1621.

Více informací na www.aspshop.cz

LS2 - Velký výběr značkových přileb

LS2 - Velký výběr značkových přileb

Helmy LS2 jsou kvalitní a atraktivní španělské přilby, které si pro svoji vysokou kvalitu, originální a nápaditý design a vynikající poměr ceny a užitné hodnoty získávají stále větší popularitu. LS2 nabízí helmy všech kategorií: motokrosové, integrální, endurové, skútrové i helmy s výklopnou bradou v různých provedeních, barevných kombinacích a skvělým poměrem kvalita/cena.

Více informací na: www.ls2.cz

ATV oblečení Finntrail

ATV oblečení Finntrail

Již více než 10 let firma Finntrail vyrábí profesionální ATV oblečení do vody a nejtěžších podmínek, oblečení, ve kterém se můžete bez obav brodit až po hrudník hlubokou vodou a přitom stále zůstanete v suchu a pohodě, oblečení které je dostatečně odolné, aby vydrželo všechno, co vy a váš stroj. Finntrail vyvíjí a testuje své produkty v nejextrémnějších podmínkách Kanady a Evropy. Čím je testování náročnější, tím je oblečení Finntrail spolehlivější, a zároveň poskytuje zcela bezkonkurenční pohodlí.

CKX - Přilby pro celý rok

CKX - Přilby pro celý rok

CKX Titan je jedna z nejpromyšlenějších off-roadových helem na trhu. Množství odnímatelných a výměnných prvků umožňuje helmu ideálně přizpůsobit ročnímu období, stylu jízdy a úrovni vaší aktivity. S přilbou dostanete dvoje brýle, dva bradové spoilery, dva nosní deflektory a vyjímatelné vložky větracích otvorů, které vám umožní používat helmu po celý rok, v létě i v zimě. Inovativní brýle CKX úplně vyplňují výřez helmy, a poskytují tak dokonalou ochranu i v extrémním počasí. Díky revolučně řešené otevírací bradě nemusíte přilbu vůbec sundávat z hlavy, když potřebujete volně dýchat, domluvit se s kamarády nebo se občerstvit. I s nasazenými brýlemi poskytuje přilba mimořádně široké zorné pole 210°. 

Více informací na www.aspshop.cz

MAXIMA - Americké oleje přípravky

MAXIMA - Americké oleje přípravky

Prémiové motorové oleje pro běžné i špičkové závodní použití. Vysokovýkonné polosyntetické, plně syntetické a vrcholné tri-esterové motorové oleje Maxima jsou vyvinuté přímo pro motocykly, čtyřkolky a Side-by-side, včetně závodních. Dlouhodobě poskytují maximální ochranu motoru, prokazatelně snižují tření, zvyšují výkon, prodlužují životnost motorů a udržují je v dokonalé vnitřní čistotě.

Více informací na www.aspgroup.cz

HEAT DEMON - Vyhřívané doplňky

HEAT DEMON - Vyhřívané doplňky

Americké vyhřívané doplňky Heat Demon patří k nejlepším a nejkvalitnějším vyhřívaným doplňkům vůbec. V třeskuté zimě i za podzimních chladů oceníte vyhřívané rukojeti řídítek a vyhřívaná sedadla, a pokud je pohodlí a teplo vaší velkou prioritou, najdete v nabídce i vyhřívané vesty, vložky do bot a další vyhřívané doplňky, které s jistotu udrží vaše ruce, tělo a nohy v teple.

Více informací na www.aspgroup.cz

SHARK - Vyhřívané rukojeti

SHARK - Vyhřívané rukojeti

Vyhřívané ATV rukojeti Shark využívají moderní inovativní technologie a mikroprocesorové řízení pro efektivní výhřev bez tendencí k přehřívání. Vyhřívané rukojeti Shark Lock-On se montují velmi snadno a rychle díky promyšlenému systému uchycení bez nutnosti lepení, který navíc 100% zabraňuje jakémukoliv protáčení gripů na řídítkách. Pro všechny značky a modely čtyřkolek.

Více informací na www.aspshop.cz

SHARK - Univerzální elektrické vyhřívání

SHARK - Univerzální elektrické vyhřívání

Univerzální elektrické vyhřívání SHARK je určené pro vyhřívání sedadel čtyřkolek, UTV, motocyklů, sněžných skútrů atd. Velmi tenká, pružná a přitom odolná karbonová topná tělíska mají velmi rychlý nástup tepla a poskytují úžasné pohodlí během jízdy v zimě. Univerzální elektrické vyhřívání SHARK lze snadno namontovat, pro instalaci není třeba žádné lepidlo, nabízí 2 stupně vyhřívání a příkon 35 W.

Více informací  na  www.aspshop.cz

SHARK - Sada pro opravu pneumatik

SHARK - Sada pro opravu pneumatik

Sady pro opravu pneumatik Shark, to je ideální a snadná oprava defektu během několika minut. Sada pro opravu pneumatik Shark Professional Accessories obsahuje vše, co je třeba pro spolehlivou a rychlou nouzovou opravu pneumatiky, včetně vulkanizačního lepidla a pěti opravných knotů. Jednoduché použití pro motocykly, čtyřkolky, skútry a mopedy.

Více informací na www.aspshop.cz

SHARK - Jump starter EPS-204

SHARK - Jump starter EPS-204

Výkonný multifunkční dobíjitelný startovací zdroj Shark EPS-204 pro nouzové startování čtyřkolek, UTV a motocyklů. Jako powerbanka je zároveň velmi výkonný externí zdroj energie pro nabíjení elektronických zařízení. Shark EPS-204 můžete navíc využít i pro napájení 12V. Vysokokapacitní lithium-polymerový akumulátor s kapacitou 10 000mAh, 2 výstupní USB porty, vestavěná multifunkční LED svítilna s SOS režimem a stejnosměrný výstup 12 a 19V.

Více informací na www.aspshop.cz

 

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace