Doplňky pro řidiče a údržbu

LS2 - Velký výběr značkových přileb

LS2 - Velký výběr značkových přileb

Helmy LS2 jsou kvalitní a atraktivní španělské přilby, které si pro svoji vysokou kvalitu, originální a nápaditý design a vynikající poměr ceny a užitné hodnoty získávají stále větší popularitu mezi motocyklisty a čtyřkolkáři všech skupin, včetně závodníků a juniorů. LS2 nabízí helmy všech kategorií: motokrosové, integrální, endurové, skútrové i helmy s výklopnou bradou v různých provedeních, barevných kombinacích a skvělým poměrem kvalita/cena.

Více informací na: www.ls2.cz

MAXIMA - americké oleje přípravky

MAXIMA - americké oleje přípravky

Špičkové americké motorové oleje a maziva MAXIMA patří mezi nejlepší produkty na trhu. Produkty MAXIMA jsou výjimečné tím, že jsou od základu vyvíjené přímo pro použití ve čtyřkolkách, motocyklech nebo v motosportu. Oleje MAXIMA překračují specifikace výrobců motorů, přinášejí vysokou ochranu i vyšší výkon motoru. Vyberte si ze široké nabídky vysoce kvalitních produktů MAXIMA, od syntetických i minerálních motorových olejů přes řetězové spreje až po přípravky na údržbu vzhledu vašeho stroje.

Více informací na www.aspgroup.cz

HEAT DEMON - vyhřívané doplňky

HEAT DEMON - vyhřívané doplňky

Americké vyhřívané doplňky Heat Demon patří k nejlepším a nejkvalitnějším vyhřívaným doplňkům vůbec. V třeskuté zimě i za podzimních chladů oceníte vyhřívané rukojeti řídítek a vyhřívaná sedadla, a pokud je pohodlí a teplo vaší velkou prioritou, najdete v nabídce i vyhřívané vesty, vložky do bot a další vyhřívané doplňky, které s jistotu udrží vaše ruce, tělo a nohy v teple. HEAT DEMON - zima a chlad vám už náladu nezkazí!

Více informací na www.aspgroup.cz

DAX - Oblečení a doplňky

DAX - Oblečení a doplňky

Kvalitní značkové oblečení pro jízdu v běžném i náročném terénu, na léto i na zimu, do horka i do deště, navíc za rozumnou cenou. V nabídce naleznete kompletní oblečení na čtyřkolku, bundy konceptu „tři v jedné“, kalhoty s chrániči nebo bez chráničů, offroadové, sportovní a cestovní rukavice s karbonovými chrániči a kompletní chráničové vesty s certifikací EN 1621.

Více informací na www.aspshop.cz

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace