Doplňky a příslušenství pro čtyřkolky

SHARK - univerzální radlice

SHARK - univerzální radlice

Mimořádně odolné radlice s patentovanou žebrovanou mrazuvzdornou polyetylenovou konstrukcí umožňují odklízet sníh i za největších mrazů stejně jako v létě shrnovat sypké materiály jako štěrk, zeminu, písek, uhlí apod. Inovativní vylehčené radlice SHARK mají lepší parametry a vyšší životnost než radlice ocelové, jsou také tišší a šetrnější ke čtyřkolce díky jejich flexibilní konstrukci zmenšující namáhání rámu. K dispozici v šířkách 132 cm a 152 cm.

Více informací na www.aspgroup.cz

SHARK - hliníkové kryty podvozku

SHARK - hliníkové kryty podvozku

Hliníkové kryty podvozku SHARK jsou ten nejlepší způsob, jak ochránit spodní část vaší čtyřkolky, přední i zadní A-ramena a motorovou skříň před poškozením od kamenů, skal a dalších přirozených nepřátel. Z lehkého a vysoce odolného duralu tloušťky 4 mm, včetně montážních otvorů pro snadnou údržbu bez nutnosti demontáže krytu.

Více informací na www.aspgroup.cz

HEAT DEMON - vyhřívané doplňky

HEAT DEMON - vyhřívané doplňky

Americké vyhřívané doplňky Heat Demon patří k nejlepším a nejkvalitnějším vyhřívaným doplňkům vůbec. V třeskuté zimě i za podzimních chladů oceníte vyhřívané rukojeti řídítek a vyhřívaná sedadla, a pokud je pohodlí a teplo vaší velkou prioritou, najdete v nabídce i vyhřívané vesty, vložky do bot a další vyhřívané doplňky, které s jistotu udrží vaše ruce, tělo a nohy v teple. HEAT DEMON - zima a chlad vám už náladu nezkazí!

Více informací na www.aspgroup.cz

ITP - americké pneumatiky a disky

ITP - americké pneumatiky a disky

Vyberte si ze široké nabídky značkových pneumatik a disků americké firmy ITP. Firma ITP je více než 30 let světovou jedničkou ve vývoji a výrobě pneumatik a disků pro užitkové čtyřkolky. Pneumatiky ITP poskytují nadprůměrný záběr a ovladatelnost, stabilitu, vysokou životnost a vynikající poměr kvality, parametrů a ceny. ITP -  nejvýkonnější ATV pneumatiky na trhu. Made in USA.

Více informací na www.itptires.cz

Originální ATV boxy TGB

Originální ATV boxy TGB

Jedny z nejoblíbenějších plastových boxů nejen pro čtyřkolky TGB. Velký úložný prostor a robustní voděodolná konstrukce zaručuje vysokou užitnou hodnotu a velmi dlouhou životnost. Boxy jsou uzamykatelné a vyrábí se ve třech provedeních. Dva základní o velikostech 110 a 70 litrů, kde menší je vhodný například pro model TGB Target vybavený doplňkovým nosičem. V nabídce je i model s opěrkou zad a madly pro prodloužené modely TGB Blade (LT), jehož vnější rozměry jsou - šířka / hloubka / výška: 1160 / 900 / 350 mm.

Více informací u autorizovaných prodejců TGB nebo na aspshop.cz

TJD - patentované kanadské pásy

TJD - patentované kanadské pásy

Vaši čtyřkolku s pohonem všech kol můžete bez omezení používat také v zimě místo sněžného skútru díky jedinečnému pásovému systému přední kanadské firmy TJD. Pásy TJD XGen III, to je nejvyspělejší systém na trhu, který umožňuje spolehlivou jízdu na sněhu a zároveň i na suchém pevném povrchu jako tráva, lesní cesty, písek nebo bláto. Navíc jsou tyto pásy odpružené, čímž umožňují bezkonkurenčně klidnou a pohodlnou jízdu.

Více informací na www.tjd-canada.cz

KIMPEX - značkové plastové boxy

KIMPEX - značkové plastové boxy

Kanadská firma KIMPEX je jedním z nejlepších světových výrobců příslušenství pro čtyřkolky a motorsport. Plastové boxy KIMPEX jsou vysoce kvalitní, uzamykatelné, utěsněné a neustále připravené pojmout všechno, co na cestách nebo při práci potřebujete. V nabídce jsou také zadní boxy s integrovanou sedačkou pro spolujezdce, které elegantním způsobem zvyšují cestovní komfort a poskytují spolujezdci i řidiči více místa.

Více informací na www.aspgroup.cz

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace