BLADE 600i SE 4x4

BLADE 600i SE 4x4
BLADE 600i SE 4x4
BLADE 600i SE 4x4
BLADE 600i SE 4x4

cz 169 990 vč. DPH

sk 6 749 EUR vč. DPH

Oblíbený Blade se silným motorem 600 ccm

TGB Blade si získal pověst výkonné, odolné, spolehlivé a pracovité čtyřkolky, která snese i nešetrné zacházení. Užitkově-rekreační Blade 600 přichází vybavený pokročilými technologiemi, ovladatelným robustním podvozkem a bohatou výbavou. Výkonný motor 600 ccm vás příjemně překvapí velkou tažnou silou a působivým zrychlením. Moderní nezávislé zavěšení všech kol IRS, vysoká světlá výška a široký rozchod dodávají čtyřkolce perfektní stabilitu a vynikající prostupnost terénem. Výborně vybavená čtyřkolka vyniká také mimořádnou obratností, snadným a příjemným řízením a skvělým poměrem ceny, kvality a užitné hodnoty.

Barevné provedení: 

 

DOPORUČUJEME - hliníkové kryty podvozku SHARK

Hliníkové kryty podvozku Shark jsou nejlepším způsobem, jak ochránit spodní část vaší čtyřkolky před poškozením od kamenů, skal, pařezů a padlých kmenů. Kryty z odolného a lehkého 4mm hliníku letecké kvality jsou opatřeny montážními otvory pro snadnou údržbu bez nutnosti demontáže krytů. Žádejte u svého regionálního prodejce TGB.
Více informací...

Silný motor 600 ccm

Silný motor 600 ccm

Jednoválcový motor 600 ccm vás překvapí vysokým výkonem i točivým momentem. Moderní technologie zahrnují například čtyřventilovou hlavu nebo kombinované chlazení kapalinou a olejem se dvěma samostatnými chladiči. Elektronické vstřikování paliva Siemens zaručuje spolehlivé startování v létě i v zimě, nízké emise a nízkou spotřebu paliva.

Robustní podvozek

Robustní podvozek

Příjemně nastavený podvozek dává čtyřkolce přesné řízení, hravou ovladatelnost a výbornou stabilitu v těžkém terénu i při rychlé jízdě. Vynikající prostupnost terénem díky modernímu nezávislému zavěšení všech kol IRS se širokým rozchodem a vysokou světlou výškou. V těžkém terénu oceníte elektricky připojitelný pohon 2x4/4x4 a navíc si můžete stiskem tlačítka uzamknout uzávěrku předního diferenciálu.

Moderní LED osvětlení

Moderní LED osvětlení

Atraktivní LED světla pro denní svícení zaujmou na první pohled. Společně s dvojitými zadními LED světly a LED blikači je TGB Blade 600 nyní ještě dospělejší a ještě přitažlivější. A když zapadne slunce, výkonné dvojité projektorové světlomety vám vždy spolehlivě pomohou najít cestu domů.

Výkonné kotoučové brzdy

Výkonné kotoučové brzdy

Účinný tříkotoučový hydraulický brzdový systém s vrtanými kotouči a velkým brzdným výkonem vám dá jistotu při těžké práci, jízdě s těžkým přívěsem a při posouvání vašich jezdeckých limitů. Brzdy s pancéřovanými hadičkami umožňují citlivé dávkování a přesnou kontrolu brzdného účinku.

Moderní nosiče zavazadel

Moderní nosiče zavazadel

Kompozitní velkoplošné nosiče jsou vyrobené z kvalitního plastu, mají vysokou nosnost, výborně odolávají poškrábání, a na rozdíl od ocelových nosičů nerezavějí a i po létech vypadají stále dobře.

Multifunkční LCD displej

Multifunkční LCD displej

Přesné informace kdykoli potřebujete. Moderní multifunkční LCD displej je nejen dobře čitelný, ale i krásný, a nabízí spoustu funkcí jako digitální otáčkoměr, digitální rychloměr, maximální dosažené otáčky motoru, maximální dosažená rychlost, průměrná rychlost, 2 počítadla denní ujeté vzdálenosti, počítadlo celkově ujeté vzdálenosti, denní počítadlo najetých motohodin, celkové počítadlo najetých motohodin, palivoměr, palubní hodiny a všechny potřebné kontrolky.

Špičková výbava

Špičková výbava

Na trhu není mnoho čtyřkolek, které by v již tak atraktivní základní ceně ještě nabízely tak bohatou standardní výbavu, jako TGB Blade 600i: kompozitní nosiče zavazadel, pancéřované brzdové hadičky, atraktivní 8paprskové hliníkové disky, značkové 25" pneumatiky, chrániče rukou, masivní přední nárazník, homologované tažné zařízení a spolehlivý naviják 3000lbs.

Motor

Typ: čtyřtaktní jednoválec SOHC, EFI
Objem: 561 cm3
Vrtání x zdvih: Ø 95 x 79,2 mm
Kompresní poměr: 10.2 : 1
Výkon: 38,5 k (28,3 kW) / 6500 (off-road)
Max. točivý moment: 53,6 Nm / 5500 (off-road)
Chlazení: kapalinou + olejem + elektrický ventilátor

Hnací systém

Pohon: 2x4 / 4x4, elektricky přepínatelný
Převodovka: automatická, CVT variátor se zpátečkou, L/H/N/R/P, brzdění motorem
Uzávěrka diferenciálu: přední, elektricky uzamykatelná
Koncový převod: kardanem

Podvozek

Zavěšení přední: nezávislá dvojitá A-ramena
Zavěšení zadní: nezávislá dvojitá A-ramena
Pérování přední: hydraulické tlumiče + pětipolohově nastavitelné pružiny
Pérování zadní: hydraulické tlumiče + pětipolohově nastavitelné pružiny
Brzdy přední: 2x hydraulická kotoučová
Brzdy zadní: 1x hydraulická kotoučová
Pneumatiky přední: AT25 x 8 - 12
Pneumatiky zadní: AT25 x 10 - 12

Rozměry a hmotnosti

Celková délka: 2120 mm
Celková šířka: 1240 mm
Celková výška: 1502 mm
Světlá výška: 320 mm
Výška sedla: 940 mm
Rozvor: 1290 mm
Provozní hmotnost: 427 kg
Palivová nádrž: 18 l

Přístroje a osvětlení

Displej: Digitální multifunkční displej s funkcemi: otáčkoměr, rychloměr, maximální dosažené otáčky motoru, maximální dosažená rychlost, průměrná rychlost, 2 počítadla denní ujeté vzdálenosti, počítadlo celkově ujeté vzdálenosti, denní počítadlo najetých motohodin, celkové počítadlo najetých motohodin, palivoměr, palubní hodiny
Kontrolky: Pohon 4x4, zařazený převod, přehřátí motoru, motorový olej, ukazatele směru, osvětlení
Osvětlení: Projektorové přední světlomety, LED světla pro denní svícení, LED blikače, koncová a brzdová světla

Výbava

Homologované tažné zařízení, elektrická uzávěrka předního diferenciálu, elektricky přepínatelný pohon 2x4/4x4, pancéřované brzdové hadičky, atraktivní 8paprskové hliníkové disky, značkové pneumatiky, chrániče rukou na řídítkách, robustní přední rám, přední i zadní nosič zavazadel, kvalitní naviják 3000lbs, 12V palubní zásuvka 10A 120W, LED světla pro denní svícení.

Legislativa a schválení

Homologace pro silniční provoz: ano (řidičské oprávnění skupiny B - automobil) T3b
Registrační značka (SPZ) v ceně (spolu se čtyřkolkou získáte čistopis Technického průkazu)

Poznámka

Fotografie a vyobrazení stroje nemusí přesně odpovídat provedení pro český trh. Dovozce si vyhrazuje právo na změnu cen a specifikací bez předchozího upozornění.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace