BLADE 600 LT 4x4

BLADE 600 LT 4x4
BLADE 600 LT 4x4
BLADE 600 LT 4x4
BLADE 600 LT 4x4

Cena pro cz 189 990 vč. DPH

Cena pro sk 7 949 vč. DPH

TGB Blade si vydobyl pověst výkonné, odolné, spolehlivé a pracovité čtyřkolky, která snese i nešetrné zacházení. Užitkově-rekreační Blade 600 LT přichází s prodlouženým podvozkem, pokročilými technologiemi a bohatou výbavou již ve standardu. Výkonný motor 600 ccm mu dává vysokou tažnou sílu a působivé zrychlení. Výborně vybavená čtyřkolka vyniká mimořádnou obratností, příjemným řízením a skvělým poměrem ceny, kvality a užitné hodnoty. Široký rozchod s velkou světlou výškou a moderní nezávislé zavěšení kol IRS dávají čtyřkolce vysokou stabilitu a výbornou prostupnost terénem, prodloužený podvozek nabízí více místa a jistotu v prudkých kopcích při zachování vysoké obratnosti a snadné ovladatelnosti.

Barevná provedení: BíláMatná černá

DOPORUČUJEME - hliníkové kryty podvozku SHARK

Hliníkové kryty podvozku Shark jsou nejlepším způsobem, jak ochránit spodní část vaší čtyřkolky před poškozením od kamenů, skal, pařezů a padlých kmenů. Kryty z odolného lehkého 4mm hliníku letecké kvality jsou opatřeny montážními otvory pro snadnou údržbu čtyřkolky bez nutnosti demontáže krytů. Žádejte u vašeho regionálního prodejce TGB.  Více informací...
 

Silný motor 600 ccm

Silný motor 600 ccm

Moderní čtyřventilový motor 600 ccm je vybaven kombinovaným kapalinovým a olejovým chlazením se dvěma samostatnými chladiči. Elektronické vstřikování zaručuje vysoký výkon, spolehlivé startování v létě i v zimě, snížené emise a nízkou spotřebu.

Prodloužený podvozek

Prodloužený podvozek

Optimalizovaná geometrie, široký rozchod a příjemně nastavené odpružení. Výsledkem je výborná ovladatelnost a vysoká stabilita. Prodloužený podvozek nabízí také více místa pro jezdce na dvou samostatných sedačkách.

Pohon 4x4 se dvěma diferenciály

Pohon 4x4 se dvěma diferenciály

TGB BLADE 600 LT je ve verzi E4 (L7e) vybaven pohonem 2x4/4x4 se dvěma diferenciály. V těžkém terénu oceníte možnost uzamknout buď jen přední, nebo oba diferenciály najednou. Díky tomu je Blade 600 LT velmi snadno ovladatelný, s možností navolit pohon ideálně pro každý terén a každou situaci. Na jednu stranu poskytuje vynikající průchodnost těžkým terénem, na druhou stranu zajišťuje klidnou jízdu v zatáčkách a příjemné řízení.

Výkonné kotoučové brzdy

Výkonné kotoučové brzdy

Účinný brzdový systém vám dá jistotu při těžké práci, když vezete těžký přívěs nebo při posouvání vašich jezdeckých limitů. Díky pancéřovaným hadičkám brzdy umožňují citlivé dávkování a dokonalou kontrolu brzdného účinku.

Moderní kompozitní nosiče

Moderní kompozitní nosiče

Kompozitní nosiče z vysoce kvalitního, ocelí vyztuženého plastu mají vysokou nosnost a výborně odolávají poškození. Rychloupínací systém umožňuje snadnou montáž ATV boxů a dalšího příslušenství.

Moderní LED osvětlení

Moderní LED osvětlení

LED světla pro denní svícení s integrovanými blikači zaujmou na první pohled, a společně se zadními LED světly dávají čtyřkolce dospělý přitažlivý vzhled. A když zapadne slunce, výkonné dvojité projektorové světlomety vám spolehlivě pomohou najít cestu domů.

Multifunkční LCD displej

Multifunkční LCD displej

Přesné informace kdykoli potřebujete. Moderní multifunkční LCD displej je nejen dobře čitelný, ale i krásný, a nabízí spoustu funkcí jako digitální otáčkoměr, digitální rychloměr, maximální dosažené otáčky motoru, maximální dosažená rychlost, průměrná rychlost, 2 počítadla denní ujeté vzdálenosti, počítadlo celkově ujeté vzdálenosti, denní počítadlo najetých motohodin, celkové počítadlo najetých motohodin, palivoměr, palubní hodiny a všechny potřebné kontrolky.

Bohatá výbava

Bohatá výbava

Na trhu není mnoho čtyřkolek, které v již tak atraktivní základní ceně ještě nabízejí tak bohatou výbavu jako TGB Blade 600 LT: atraktivní 8paprskové hliníkové disky, značkové 25" pneumatiky, chrániče rukou a páček, masivní přední nárazník, kompozitní přední i zadní nosiče, samostatné sedadlo spolujezdce s madly a opěrkou zad, homologované tažné zařízení nebo výkonný naviják s tažnou silou 3000lbs.

Motor

Typ: čtyřtaktní jednoválec SOHC, EFI
Objem: 561 cm3
Vrtání x zdvih: Ø 95 x 79,2 mm
Kompresní poměr: 10.2 : 1
Výkon: 38,5 k (28,3 kW) / 6500 (off-road)
Max. točivý moment: 53,6 Nm / 5500 (off-road)
Chlazení: kapalinou + olejem + elektrický ventilátor

Hnací systém

Pohon: 2x4 / 4x4, elektricky přepínatelný
Převodovka: automatická - CVT variátor se zpátečkou, L/H/N/R/P + brzdění motorem
Uzávěrka diferenciálu: vpředu, elektricky ovládaná (T3b)
Koncový převod: kardanem

Podvozek

Zavěšení přední: nezávislá dvojitá A-ramena
Zavěšení zadní: nezávislá dvojitá A-ramena
Pérování přední: kapalinové tlumiče + pětipolohově nastavitelné předpětí pružin
Pérování zadní: kapalinové tlumiče + pětipolohově nastavitelné předpětí pružin
Brzdy přední: 2x hydraulická kotoučová
Brzdy zadní: 1x hydraulická kotoučová (T3b)
  2x hydraulická kotoučová (L7e)
Pneumatiky přední: AT25 x 8 - 12
Pneumatiky zadní: AT25 x 10 - 12

Rozměry a hmotnosti

Celková délka: 2280 mm
Celková šířka: 1250 mm
Celková výška: 1420 mm
Světlá výška: 320 mm
Výška sedla: 940 mm
Rozvor: 1450 mm
Provozní hmotnost: 438 kg
Palivová nádrž: 18 l

Přístroje a osvětlení

Displej:                    

Digitální multifunkční displej s funkcemi: otáčkoměr, rychloměr, maximální dosažené otáčky motoru, maximální dosažená rychlost, průměrná rychlost, 2 počítadla denní ujeté vzdálenosti, počítadlo celkově ujeté vzdálenosti, denní počítadlo najetých motohodin, celkové počítadlo najetých motohodin, palivoměr, palubní hodiny

Kontrolky: Pohon 4x4, zařazený převod, přehřátí motoru, motorový olej, ukazatele směru, osvětlení
Osvětlení: Projektorové přední světlomety, LED světla pro denní svícení, LED blikače, koncová a brzdová světla

Výbava

Homologované tažné zařízení, elektrická uzávěrka předního diferenciálu, elektrické přepínání pohonu 2x4/4x4, pancéřované brzdové hadičky, atraktivní 8paprskové hliníkové disky, značkové 25" pneumatiky, chrániče rukou na řídítkách, robustní přední nárazník, přední i zadní nosič zavazadel, samostatné sedadlo spolujezdce s madly a opěrkou zad, kvalitní naviják 3000 lbs, 12V palubní zásuvka 10A 120W, LED světla pro denní svícení.

Legislativa a schválení

Homologace pro silniční provoz: ano, T3b / L7e (Euro 5)
Registrační značka (SPZ): v ceně (spolu se čtyřkolkou získáte čistopis Technického průkazu)

Poznámka

Fotografie a vyobrazení stroje nemusí přesně odpovídat provedení pro český trh. Dovozce si vyhrazuje právo na změnu cen a specifikací bez předchozího upozornění.

Blade 550i LT FL

Blade 550i LT FL

Náhradní díly

Blade 550i LT FL

Blade 550i LT FL

ND plasty/polepy