BLADE 1000i LT EPS 4x4 Basic 12"

Akce
BLADE 1000i LT EPS 4x4 Basic 12"
BLADE 1000i LT EPS 4x4 Basic 12"
BLADE 1000i LT EPS 4x4 Basic 12"

cz 224 990 vč. DPH

sk 8 899 EUR vč. DPH

Nejlepší a nejvýkonnější Blade všech dob v atraktivním černo-červeno-bílém provedení a elegantními ALU disky o průměru 12 palců. K tomu největší a nejsilnější motor TGB, elektrický posilovač řízení EPS se třemi režimy a také unikátní systém pohonu 4x4 se dvěma uzamykatelnými diferenciály (L7e). Díky tomu se Blade 1000 řídí tak lehce jako snad žádná jiná čtyřkolka, a společně s nezávislým zavěšením všech kol vás příjemně překvapí velmi snadným ovládáním v terénu. Prodloužený podvozek dává jistotu ve stoupáních a vynikající stabilitu při rychlé jízdě při zachování vyhlášené obratnosti krátkých modelů. TGB BLADE 1000 LT EPS Basic 12" je už v základu velmi dobře vybavený, nechybí elektrický naviják s velkou tažnou silou, posilovač řízení EPS, tažné zařízení, ocelové nosiče zavazadel nebo LED osvětlení.

Barevná provedení: 

Motor V-Twin 1000 EFI

Motor V-Twin 1000 EFI

Dvouválcový motor V-Twin OHC s obrovským výkonem dává čtyřkolce dominantní dynamiku, vysoký točivý moment a jedinečnou tažnou sílu. Elektronické vstřikování zaručuje spolehlivé startování, čisté spalování a nízkou spotřebu paliva. Spolehlivá robustní automatická Heavy-Duty převodovka s polohami L/H/N/R/P a minimálními nároky na údržbu je navíc vybavená účinnou motorovou brzdou.

Elektrický posilovač se třemi režimy

Elektrický posilovač se třemi režimy

Elektrický posilovač řízení zmenšuje sílu potřebnou na řízení, ani dlouhá jízda nebo celodenní práce vás proto neunaví. Posilovač řízení zároveň zlepšuje ovladatelnost čtyřkolky a bezpečnost jízdy, protože účinkuje i jako tlumič ran a úderů do řídítek, když například přední kolo narazí na skrytý kámen, díru nebo pařez. Náraz vám pak nevyrazí řídítka z ruky, protože většinu energie nárazu pohltí posilovač. Posilovač řízení nabízí tři volitelné režimy – Standardní účinek / Maximální účinek / Vypnuto.

Pohon 4x4 se dvěma diferenciály

Pohon 4x4 se dvěma diferenciály

Verze L7e je vybavená systémem pohonu se dvěma diferenciály. V těžkém terénu navíc oceníte možnost uzamknout elektrické uzávěrky diferenciálů. Díky tomu je Blade 1000i jednou z nejpříjemnějších čtyřkolek na řízení a umožňuje přesně nakonfigurovat pohon pro jakýkoli terén. Na jednu stranu poskytuje vynikající průchodnost těžkým terénem, zároveň zajišťuje nesmírně kultivovanou klidnou jízdu a příjemné řízení. Nechybí elektrické připojování pohonu 2x4 / 4x4 pouhým stiskem tlačítka, ani moderní nezávislé zavěšení všech kol iRS se širokým rozchodem a velkou světlou výškou.

Kotoučové brzdy na všech kolech

Kotoučové brzdy na všech kolech

Výkonný hydraulický brzdový systém s třemi (T3b) nebo čtyřmi (L7e) kotouči vám dá jistotu při těžké práci, když vezete těžký přívěs nebo při posouvání vašich jezdeckých limitů. Díky pancéřovaným hadičkám brzdy umožňují citlivé dávkování a dokonalou kontrolu brzdného účinku.

Moderní osvětlení

Moderní osvětlení

Atraktivní LED světla pro denní svícení s integrovanými ukazateli směru zaujmou na první pohled. Společně se zadními LED světly a blikači dávají modelu Blade 1000i dospělý a přitažlivý vzhled. A když zapadne slunce, výkonné projektorové světlomety vám spolehlivě pomohou najít cestu domů.

Multifunkční LCD displej

Multifunkční LCD displej

Multifunkční LCD displej je čitelný a přehledný. Zobrazuje všechny důležité informace jako digitální otáčkoměr, digitální rychloměr, maximální dosažené otáčky motoru, maximální dosažená rychlost, průměrná rychlost, 2 denní počítadla ujeté vzdálenosti, počítadlo celkově ujetých kilometrů, denní a celkové počítadlo najetých motohodin, palivoměr, hodiny, diagnostické a poruchové kódy a všechny potřebné kontrolky.

Špičková výbava

Špičková výbava

Na trhu není mnoho čtyřkolek, které by v tak atraktivní základní ceně ještě nabízely tak bohatou standardní výbavu, jako Blade 1000 LT EPS. Ve výbavě nechybí elektrický posilovač řízení, atraktivní 12" hliníkové disky, značkové pneumatiky Maxxis Bighorn, chrániče rukou, přední ochranný rám, ocelové nosiče zavazadel, samostatné vyvýšené sedadlo spolujezdce s pohodlnou opěrkou zad, opěrky nohou pro spolujezdce, hi-tech LED osvětlení, 12V zásuvka, tažné zařízení a naviják s vysokou tažnou silou 3000 lbs.

Motor

Typ: čtyřtaktní dvouválec SOHC do V, EFI
Objem: 997 cm3
Vrtání x zdvih: Ø 92 x 75.0 mm
Kompresní poměr: 10.2 : 1
Výkon: 83 k / 7000 (off-road)
Chlazení: kapalinou + elektrický ventilátor

Hnací systém

Pohon: 2x4 / 4x4, elektricky přepínatelný
Převodovka: automatická, CVT variátor se zpátečkou, L/H/N/R/P, brzdění motorem
Uzávěrka diferenciálu: na přední nápravě, s elektrickým ovládáním (T3b)
  na přední i zadní nápravě, s elektrickým ovládáním (L7e)
EPS: elektrický posilovač řízení s nastavitelným účinkem a třemi režimy
Koncový převod: kardanem

Podvozek

Zavěšení přední: nezávislá dvojitá A-ramena
Zavěšení zadní: nezávislá dvojitá A-ramena
Pérování přední: hydraulické tlumiče, nastavitelné předpětí pružin
Pérování zadní: hydraulické tlumiče, nastavitelné předpětí pružin
Brzdy přední: 2x hydraulická kotoučová
Brzdy zadní: 1x hydraulická kotoučová (T3b)
  2x hydraulická kotoučová (L7e)
Pneumatiky přední: AT25 x 8 - 12
Pneumatiky zadní: AT25 x 10 - 12

Rozměry a hmotnosti

Celková délka: 2330 mm
Celková šířka: 1200 mm
Celková výška: 1290 mm
Světlá výška: 295 mm
Výška sedla: 935 mm
Rozvor: 1445 mm
Provozní hmotnost: 451 kg
Palivová nádrž: 23 l

Přístroje a osvětlení

Displej:      Digitální multifunkční displej s funkcemi: otáčkoměr, rychloměr, maximální dosažené otáčky motoru, maximální dosažená rychlost, průměrná rychlost, 2 denní počítadla ujeté vzdálenosti, počítadlo celkově ujeté vzdálenosti, denní počítadlo najetých motohodin, celkové počítadlo najetých motohodin, palivoměr, zobrazení režimu posilovače, diagnostické a poruchové kódy, hodiny
Kontrolky: pohon 4x4, zařazený převod, přehřátí motoru, motorový olej, ukazatele směru, osvětlení
Osvětlení: dvojité projektorové světlomety, LED světla pro denní svícení, LED blikače, LED koncová a brzdová světla

Výbava

Elektrický posilovač řízení se třemi režimy, samostatné sedadlo spolujezdce s madly a opěrkou zad, opěrky nohou pro spolujezdce, ocelové nosiče zavazadel vpředu a vzadu, pancéřované brzdové hadičky, atraktivní 12" hliníkové disky, značkové pneumatiky Maxxis Bighorn, chrániče rukou na řídítkách, přední nárazník, el. naviják 3000 lbs s dálkovým ovládáním, homologované tažné zařízení, 12V zásuvka, dvojité projektorové světlomety, LED světla pro denní svícení, LED zadní světla.

Legislativa a schválení

Homologace pro silniční provoz: ano (řidičské oprávnění skupiny B - automobil) T3b i L7e
Registrační značka (SPZ) v ceně (spolu se čtyřkolkou získáte čistopis Technického průkazu)

Poznámka

Fotografie a vyobrazení čtyřkolky nemusí přesně odpovídat provedení pro český trh. Dovozce si vyhrazuje právo na změnu cen a specifikací bez předchozího upozornění.

Blade 1000LT/1000LTX

Blade 1000LT/1000LTX

Návod k obsluze (CZ)

Blade 1000 LT EFi

Blade 1000 LT EFi

Náhradní díly

Blade 1000 LT EFi

Blade 1000 LT EFi

ND plasty/polepy

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace